• Dzień Bezpiecznego Internetu i Teatr "Wielu Aktorów"

• 10 lutego 2023 roku przypomnielieśmy wszystkim uczniom zasady bezpiecznego korzystania z internetu.

Tego dnia Teatr "Wielu Aktorów" założony przez nauczycieli naszej szkoły miał przyjemność zaprezentować przedstawienie pt. "Bezpieczny Internet".

Następnie odbyło się wręczenie nagród w konkursach na komiks i lapbook. Nagrody ufundowali:

Info-Net Sławomir Świetlik, Agnieszka Markowska-Świetlik, PH. CERTUS BIS" Robert Kacprzak.

• Za nami 31 finał WOŚP w naszej szkole

• W niedzielę 29 stycznia odbył się 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagrała pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

W naszej szkole nieco wcześniej, bo już 27 stycznia w piątek , rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy na ten cel. Na holu zrobiliśmy gazetkę informacyjną a wolontariuszki przez cały dzień zbierały pieniądze. W zamian oferowały ogromny uśmiech oraz piękne czerwone serduszka. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcje!