• Dyrektor naszej szkoły

• Dyrektor szkoły

dr Agnieszka Nadolska

„Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.” J.W. Goethe

dr Agnieszka Nadolska doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki (Wydział Nauk Pedagogicznych, Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie). Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego dwóch kierunków kształcenia: Politologia-profilaktyka społeczna i resocjalizacja specjalność wychowanie resocjalizujące, a także Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Historii, Poradnictwa zawodowego, Pedagogiki specjalnej i Terapii pedagogicznej, Geografii i Zarządzania Oświatą.
          W 2020r. w wyniku postępowania kwalifikacyjnego uzyskała stopień nauczyciela dyplomowanego.
          Od 2010 r. do 2018 r.  zatrudniona w Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wiskitkach, a od 2011 r. nieprzerwalnie w Szkole Podstawowej im. Aleksandra Kamińskiego w Guzowie. Doświadczenie zawodowe poszerza pracując jako wykładowca na uczelniach wyższych.